Hieronder staat per land/stad aangegeven waar Italiaanse (privé)lessen gegeven worden.
Leraren Italiaans kunnen zich gratis hiervoor aanmelden (zie onderaan)!

BELGIË

Bonheiden
Margherita Mazzocchi 
tel. (+32) 0499734378
margherita.mazzocchi@macomar.com

Hasselt
Marga Daenen
tel. (+32) 0478 362 868
daenen.marga@gmail.com

Keerbergen
Paul Burke
tel. (+32) 0499 575 971
paulburk10@gmail.com

Sint-Niklaas
Kristin Bracke
tel. (+32) 03776 3216
kristin.bracke@telenet.be

Zutendaal
Teresa Guglielmi
tel. (+32) 0475 846410
teresa.gu@hotmail.com

NEDERLAND

Aalsmeer
Ansje Weima
tel. 0297 320070 of 06 51873172
jmtw@xs4all.nl

Akkrum
Birgitta Mulder
tel. 0566 652614
bmulder57@gmail.com

Alkmaar
• Pia Gros-Stikker
tel. 072 511 0239
pkgrosstikker@hotmail.com
• Eleonora Mirabello
tel. 072 5610563 of 06 48210235
e.mirabello@versatel.nl

Almelo
Emanuela Lupi
tel. 0546 871498
emanuela_lupi@hotmail.com

Amersfoort
Mireia Quella (Lingua Varia)
tel. 0615114834
mireia@linguavaria.nl

Amstelveen
Clara Penzo
tel. 06 29042821
clara.italiaanseles@hotmail.com

Amsterdam
• Wilfred Ploeg
tel. 020 6629488 en 06 39615454
ploegwf@gmail.com
• Sophie Josephus Jitta
tel. 020 6227 272
infobalie@jhm.nl
• Dianora Porru
tel. 06 45818456
cursussenitaliaans@dianoraporru.nl
• Anne Goverts (ook lessen in Vinkeveen)
tel. 06 24211250
aegoverts@yahoo.com
• Serena Montironi
tel. 020 4891582
quattrosanti@gmail.com
• mw. drs. Joreel Boon (A’dam Zeeburgereiland)
tel. 06 44630702
joreelboon@gmail.com
• mw. drs. Marjet Gunning
tel. 06 22312686
(Ook lessen in haar huis in Toscane)
marjetgunning@gmail.com

Apeldoorn
Alessandro Tucci (conversatie, geen lesbevoegdheid, wil ook NL leren)
tel. 06 51668573
Alessandrotucci21@gmail.com

Arnhem
Claudia Olibet
tel. 06 24343304
lezioniditaliano@live.nl

Assen
Dorella Tinti
tel. 0592 404 118
drlltinti@yahoo.com

Assendelft (Zaanstreek)
Yvonne Jagtman
tel. 075 6224455
info@studio-italie.nl

Barneveld & Ede
Barbara & Corina
info@barbaracorinaitalia.nl

Beemster
Janine Koopman
jkoopman@montedoro.nl

Borne
drs. Fiona Stramigioli
tel. 074 2506656
f.stramigioli@inter.nl.net

Breda
• Paola Priarone
tel. 06 19143978
dott.priarone@gmail.com
• Liesbeth Krijnen-Vogelesang
tel. 06 25525578
info@italiessimo.nl
• Régine van Pelt
tel. 06 120 59851
info@italservices.nl
• Laura Capitani
tel. 06 1334 7222
laura.capitani@gmail.com

Culemborg/ Geldermalsen
drs. Marije Steijling
tel. 06 30324275
marijesteijling@gmail.com

Den Haag
Biancarosa Penzo
tel. 070 3244178
penzo@zaaijer@eu

Doorwerth
Umberta Rossi
tel. 06 41075303
umbertarossi@outlook.com

Ede
Stefania Bosco
tel. 06 40510204
info@milleparole.nl

Eindhoven
• Yvette Genefaas
tel. 040 237 01 02
yvettegenefaas@linguaitaliana.nl
• Bregje Verbruggen
tel. 06 36424519
info@civediamo.nl
• Elisa D’Adda
tel. 06 11198020
elisadadda@yahoo.it

Elsloo-Stein (Zuid Limburg)
Didier Rieder
tel. 046 4377482
info@italian.nl

Enschede
• Angela Meesters-Aiello
tel. 053 4281691
a.aiello@home.nl

Ermelo
Patricia Houdkamp
Tel. 0341 842912/ 06 38964837
info.portami.in.viaggio@gmail.com

Etten-Leur
Antonella Tempo
tel. 06 14764598
lamole@ziggo.nl

Gouda
Trees de Jong
tel. 06 40913347
jongitaliaans@hotmail.com

Groningen
• Elena Masuri
tel. 050 313 8005
elenamasuri@italicon.nl

• Daniela Gentile
info@gentilmente.nl

Haarlem
• Alessandra Murmura
tel. 023 5255906
info@altraitalia.nl
• Ellen van den Berg
tel. 023 537 2563/ 06 5131 5140
ellenandgigi@hotmail.com
• Marin Coppen
tel. 06 27870084
info@2chiacchiere.nl
• Giovanna Digregorio (ook in Amsterdam)
tel. 06 19664574
info@nomadteachers.eu

Harderwijk
Raffaela Schilp-Amato
tel. 06 53228449
raffaela.schilp@planet.nl

Heelsum
Giulia d’Ajello
tel. 0317 357883
mgdajello@ziggo.nl

Heemstede 
Cécile Masson
tel. 06 20634851
info@vialingua.nl

Heiloo
• Ylenia Borsato-Tommasino
tel. 072 7850851/ 06 15677390
info@italiaansekok.nl
• Karin van Harten (alleen beginners)
tel. 072 5404607
karinvanharten@planet.nl

Hengelo
Assunta Rindt-Lombardi
tel. 074 2772432
assunta.lombardi@googlemail.com

‘s-Hertogenbosch
Margherita Merone
tel. 06 11432988
m.merone@verbaitalica.com

Hilversum
• Rosanna Colicchia
tel. 06 20190746
info@italrosa.nl
• Emmy Toff
tel. 06 20970451
et300751@yahoo.it
• Robert van Gijn
tel. 0356839235
robertvangijn@planet.nl
• drs. Marije Steijling
tel. 06 30324275
marijesteijling@gmail.com

Hoogerheide
Elisa Calzavara
tel. 0164 620 549
svjcal@tin.it

Hoorn (Zwaag)
Natalia Aurik-Zordan
tel. 0229 212 237
natauzor@quicknet.nl

Laren
Annelies Schutte (ook Ned. les voor Italianen)
tel. 06 16138854
a.schutte17@kpnplanet.nl

Leiden
• Laura Valiani
tel. 06 21403894
laura@valiani.nl
• Esther Andeweg
estherandeweg@hotmail.com
• Maria Marone
maria.marone@tiscali.nl

Leidschendam
Claudia Attolico
tel. 070 3856236
clo@xs4all.nl

Leusden
Nicoletta van Nederveen-Cuneo
tel. 033 494 3879
n.cuneo@wxs.nl

Maarn
Francesco Francissen
tel. 0343 442 310
trainital@trainital.nl

Maarssen
Daria Martelli
tel. 06 34710142
info@olandiamo.net

Maastricht
• Laura Capitani
tel. 06 1334 7222
laura.capitani@gmail.com

• Claudia Campagna
tel. 06 29407818
claudia@wimvandenbergh.nl

Menaam/Menaldum (Friesland)
Betty Huitema
tel. 06 36397408
www.robertaal.nl (ook Nederlands voor Italianen)

Middelburg
Florentien Dekker
tel. 0118 435987 / 06 55125541
florentiendekker@kpnmail.nl

Monnickendam (Waterland)
Myriam Marcheggiani
tel. 0299 687 708
italiaansetaal@hotmail.com

Nieuwe Niedorp (Heerhugowaard e.o.)
Ria van Beek
tel. 0226 413392
mhvanbeek@hetnet.nl

Nijmegen
• Parola (Elsbeth de Leeuw)
tel. 024 355 3325/360 0376
elsbeth@parola.nl
• Cinzia Mancini
tel. 024 3562491
c.mancini@in-italiano.com

Oegstgeest
• Astrid de Scheemaker
tel. 071 3015880 / 06 40902672
aid.scheemaker@casema.nl
• Saskia Lequin
tel. 06 24761471
saskia@beleefitalie.nl

Oss
Laura Magrelli
tel. 0412 646 314
laura@gelsing.speedlink.nl

Purmerend
Nicca Vignotto
tel. 0299 403655
info@italiando.nl

Prinsenbeek (Breda)
Régine van Pelt
tel. 06-120 59851
info@italservices.nl

Roermond
• Els van de Sande
tel. 0475 338424 / 06 14702575
elsvdsande@hotmail.com
• Stefania Carraro (Herten, Roermond)
tel. 06 29584549
stefycarr@libero.it

Rotterdam
• Anja Clous
tel. 010 4612618 / 06 14334530
traintospeaklanguages@gmail.com
• Tommasina Chirico
tel. 010 4552330
tommasina.chirico@hetnet.nl
• Miriam Bunnik
tel. 010-8411778
info@miriambunnik.nl
• Martina Raschi
tel. 06-38492453
martina.raschi@yahoo.com

Rijswijk
Francesca Koeleman-Aguglia
tel. 070 3904670/ 06 51577830
franciaguglia@zonnet.nl

Schinveld
Carmen Droomers-Vlădescu
tel.045 5228611
c.g.vladescu@live.nl

Serooskerke
Graziella Wobben-Furfanelli
tel. 0111 416884 / 06 25101949
gwobben@zeelandnet.nl

Sittard (geeft les in Sittard en woont in BE)
• Teresa Guglielmi
tel. +32 475 846410
teresa.gu@hotmail.com
Marie Albertine  Martens
tel. 06 15384626
malbemartens@gmail.com

Someren
Paola Leerschool-D’Ambrogio
tel. 0493 844659
paola.leerschool@gmail.com

Tilburg
• Daniela Ditvoorst-Falsetta
tel. 06-31356957
italix@live.nl
• Raffaela Tibasco
tel. 06 42188738
r.tibasco@gmail.com

Uitgeest
• Claudia Reymond
tel. 06-25346176
claudiareymond@gmail.com

Ulestraten
Jacqueline Hogenhuis
tel. 06 25591477
jacqueline@italianoperte.nl

Utrecht
• Angela De Luca
tel. 030 691 8576
info@italiaans.nu
• Dennis Smit
tel. 06 185 30045
dennissmit84@gmail.com
• Noortje Peverelli
tel. 06 34276252
norapeverelli@hotmail.com
• Santa Amendola
tel. 06 20089805
santa.amendola@gmail.com
• Daniela Messinella
tel. 06 48312152
m.d.messinella@gmail.com
• Valentina Vella
tel. 06 44028704
valvella@gmail.com
• drs. Marije Steijling
tel. 06 30324275
marijesteijling@gmail.com

Veghel
Stefania Corbo
tel. 06 27134654
st.corbo@gmail.com

Veldhoven
Marina Signorelli
tel. 040 253 7083
paolettasignorelli@libero.it

Velp
Elena Giacchini
tel. 026 3621292 / 06 3032 9416
elena.giacchini@gmail.com

Venlo
Passione Italia Venlo 
tel. 06 40117890 (Giorgia Lume)
giorgialume@passione-italia.nl

Vianen
Salvatore Barberio
tel. 0347 320949 / 06 4018 0101
salbar@planet.nl

Wageningen
Veronica Postema
tel. 0317 410204 / 06 41309796
veronicapostema@gmail.com

Weert
Antonietta Toffolo
tel. 0571 261454 | 06 51543454
info@toffolo.nl

Wilp (Apeldoorn, Deventer, Zutphen)
Emilia Velders-Boni
tel. 06 51538861
eeboni@gmail.com

Wintelre (gemeente Eersel)
Jacqueline Smetsers-Gruijters
tel. 040 2051443 / 06 10077760
info@jacquelinesmetsers.nl

Woerden
Maria Luigia D’Angelo
tel. 06 3914 8964
info@italiaanspraten.nl

Zaltbommel (Gameren)
Jacqueline Broekhuizen
tel. 0418 561264
jacqbroek@hotmail.com

Zandvoort
Paola Pellitteri
tel. 06 47641082
p.pellitteri@gmail.com

Zeist
Eric de Kort
tel. 030-691 9593
ericdiga@hetnet.nl

Zundert
Adriana Michielsen
tel. 076 532 12 06
Rijan91@kpnmail.nl

Gratis vermelding voor leraren op deze site

Na hun taalvakantie in Italië vragen vele cursisten ons waar ze in Nederland of België een cursus Italiaans kunnen volgen om hun Italiaans nog verder te verbeteren. Om aan deze behoefte te kunnen voldoen, plaatsen wij – als extra service – op onze site deze lijst van docenten Italiaans die zich aanbieden voor (privé)lessen Italiaans.
De leraren worden per land & plaats vermeld, zodat cursisten gericht kunnen zoeken.

N.B. Alleen naam, telefoonnummer en/of e-mailadres zullen wij op de site plaatsen, geen adresgegevens!

Bel 0345-52 01 52 of stuur een e-mail naar info@italstudio.nl onder vermelding van:

Voornaam:
Achternaam:
Straat en huisnummer:
Postcode en woonplaats (gemeente):
Telefoonnummer:
E-mail adres:
Graad/bevoegdheid:
Eventuele bijzonderheden:

Posted in: Links